27 kwietnia 2022

Jak zostać liderem? Trwa rekrutacja na 6. edycję ELOm!

Dom Współpracy Polsko– Niemieckiej oraz Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP prowadzą innowacyjny program szkoleniowy „Elementarz LIDERA ORGANIZACJI” dla młodych osób, zainteresowanych rozwojem kompetencji liderskich, zdobyciem wiedzy z zarządzania projektami oraz zespołem, jak i rozwojem wszelkich umiejętności niezbędnych do skutecznej realizacji działań na rzecz młodzieży i środowiska lokalnego.

Masz chęci do działania, ale brakuje Ci wiedzy, jak się do tego zabrać? Chciałbyś/-abyś rozpocząć nową przygodę i zmieniać swoje otoczenie na lepsze? Masz w planach coś wielkiego i lubisz wyzwania? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zdobądź LICENCJĘ NA LIDERA!

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. ROZWÓJ OSOBISTY: W trakcie cyklu szkoleń odkryjesz swoje silne strony i talenty, poznasz lepiej siebie i swój potencjał. Dowiesz się o metodach komunikacji oraz pracy z ludźmi. Nauczysz się współpracy, dążenia do kompromisu, asertywności oraz brania odpowiedzialności. Masz również możliwość polepszyć swoje zdolności języka niemieckiego oraz poznać działalność mniejszości niemieckiej.
  2. SPOŁECZNOŚĆ: Wspaniała okazja, aby poznać nowych ludzi, zawrzeć przyjaźnie na całe życie i przeżyć wyjątkowe chwile. W trakcie programu będzie również możliwość spotkać się i porozmawiać z autorytetami, którzy zaczynali podobnie jak Ty!
  3. WIEDZĘ: Wszystkie warsztaty są prowadzone w atrakcyjny i aktywny sposób, tak aby skłaniały do dyskusji i wymiany poglądów, a tym samym zachęcały do aktywnego uczestnictwa. Dzięki zdobytej wiedzy i odpowiednich umiejętności nauczysz się, jak z pomysłu stworzyć i z sukcesem zrealizować własny projekt. Urzeczywistnienie swoich wyobrażeń daje ogromną satysfakcję– zdziwisz, jak wiele możesz zdziałać!

Wielkich zmian w świecie dokonują zwykli ludzie. To możesz być również Ty!

DLA KOGO: młodzież w wieku od 15 do 19 lat
INWESTYCJA: 100 PLN ( w cenie 3 spotkania weekendowe, spotkanie tygodniowe oraz gala podsumowująca)
ZAPEWNIAMY: nocleg, wyżywienie, transport, certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności
TERMINY SPOTKAŃ: 27-29.05 | 25-30.06 | 02-04.09 | 04-06.11 | 19-21.11.2022
ZGŁOSZENIA: do 10 maja 2022 poprzez link: https://forms.gle/JCaW8W3m8U5zUt196 | szczegóły na www.facebook.com/ELOmHaus
WIĘCEJ INFORMACJI: www.haus.pl | www.facebook.com/ELOmHaus | www.bjdm.eu
KONTAKT: Weronika Koston | Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej | elo@haus.pl | tel. +48 577 189 867

 

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś! Twoja przyszłość jest w Twoich rękach!