1 marca 2022

Akademii Młodych Liderów MN

Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej po raz drugi rozpoczyna rekrutację do programu szkoleniowego Akademii Młodych Liderów MN. Program skierowany jest do młodych osób w wieku od 18 do 35 lat, które są związane z Mniejszością Niemiecką oraz wykazują chęć zaangażowania się w środowisko Mniejszości Niemieckiej. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu niemieckiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (BMI).

Oferujemy kompleksowy program rozwoju dostosowany do indywidualnych potrzeb i kompetencji. Pod okiem doświadczonych trenerów personalnych będzie można rozwinąć umiejętności osobiste oraz interpersonalne. Szkolenia odbywać się będą na terenie Opola. Cykl 5 szkoleń umożliwia skonfrontowanie się z własną osobą – z zaangażowaniem społecznym i politycznym oraz własną tożsamością. Poszczególne spotkania w ramach projektu mają na celu stworzenie nowego spojrzenia na zagadnienia związane z kształtowaniem postaw obywatelskich, podejmowaniem inicjatyw w lokalnych grupach oraz wykorzystaniem potencjału Mniejszości Niemieckiej.

Zgłoszenia można składać do 16.03.2022 za pośrednictwem formularza online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpw8YdN9o98xp9Trri-pCYWT8TNW7yAODuTm9M65bJkkxbdg/viewform

Więcej informacji na stronie www.haus.pl